KARRIER

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

FELADATOK

Középület/lakóépület építési vagy felújítási munkáin műszaki előkészítési feladatok ellátása: árajánlatok készítése, bekérése; ártükrök összeállítása; műszaki tervfelülvizsgálat; alvállalkozói műszaki és ártárgyalások, valamint szerződések előkészítése; teljesítések nyomon követése.

ELVÁRÁSOK

  • építész mérnöki vagy építési technikusi végzettség,
  • legalább 5 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (kiemelkedő szintű Excel használat), előny: KING, TERC, CAD, ARCHICAD ismerete,
  • magas szintű problémamegoldó és szervező készség,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Jelentkezés: munkaugy@ttransfoep.com

ÉPÍTÉSVEZETŐ

FELADATOK

Projektek napi szintű műszaki irányítása, kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése; a projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése; szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása; kivitelezés minőségi ellenőrzése; ütemtervek készítése és azok betartatása; építési napló vezetése.

ELVÁRÁSOK

  • legalább építési technikusi végzettség,
  • legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat),
  • kimagasló szervező és problémamegoldó készség,
  • magas szintű kommunikációs készség.